Martin Laco – NePoPo® Gold Multipricator

Výhodné balíčky

Arka K9 Membership

Vyberte si z výhodného členství a k odemčeným kurzům získejte ještě přístup k online koučingu.

Rodinný

Membership
2990 Jednorázově
  • 8 tematických kurzů
  • Roční přístup
Popular

Co říkají studenti našich online kurzů?

Nakolko som zo Slovenska, tak mne táto forma maximálne vyhovuje. Absolvoval som uz pár seminárov aj v Cechách, no vidy je to vhladom na vidialenost dost vycerpávajúce. Vela veci z webinára som poznal uz predtým, no v kazdom z smych vstupov prisla minimálne jedna informácia ktorá bola pre mña klúcová a pine ovplivnila môj pohlad na tréning. Najdôlezitejsie vsak je, ze sa to vetko okamzite zacalo odzrkadlovat aj na vykone mojich psov. Za mña teda super a velká vdaka.

Marcel Matušák

Chci ti poděkovat za tento kurz. Díky tomuto on-line semináři jsem konečně pochopila to správné použití EVO a rozhodla se pro EVO od Martin Systém. Moje volba byla správná, protože ted už vidim výhody a hlavně výsledky pri používání tohoto obojku. Takže ještě jednou dekuji.

Ivet Nováčková

Pred viac ako mesiacom som si od Vás zakúpil niekol'ko seminárov a nedá mi neposlat Vám vysledok - pred pár tyzdñami sme cvicili tak, ze aj bravcové karé nebolo dost dobrý motivaný nástroj. Kazdy deñ si dookola pústam vase videá zo zakúpených seminárov a stále tam nachádzam nieco nové. Po tom co som v' daka Vám objavil NePoPo sme zacali úpIne od zaciatku (food drive, motivaný box - u nás plastová prepravka, shaping a tu je vysledok za posledné 4 týzdne. NePoPo je skvely ucelený systém a musím povedat, ze som z neho nadsený. Vdaka za inspiráciu a prajem Vám vela takto spokojných klientov !!!

Robert Mráz