Martin Laco – NePoPo® Gold Multipricator

Objednej si NePoPo® seminář i do tvého města

Seminář je dostupný po celém světě v češtině nebo angličtině.

covervideo e1706702554979
Přehrát video

Kalendář akcí

NePoPo® Seminář

Objednej do tvého města, kdekoliv na světě. Seminář obsahuje:

NePoPo® Teorie

Důležité teoretické pojmy a zákonitosti k pochopení systému NePoPo®, ale i ke kynologii všeobecně.

NePoPo® Hry

Hry, které slouží k pochopení systému NePoPo®. Hry pomocí klikou, ale i pomocí elektronického výcvikového obojku.

NePoPo® Praxe

Praktický výcvik psů účastníků semináře. Individuální řešení problémů.

Q&A

Prostor pro diskuzi a zodpovězení otázek účastníků semináře.

Poptávkový formulář

Zpětná vazba od účastníků seminářů

unnamed

Skvely trener, vyborne vysvetlene dotazy, ochotny venovat sa individualne a prisposobit smerovanie treningu potrebam psa a psovoda a ich zameraniu, skusenosti z praxe a ukazky aplikovania su velkym prinosom a pomahaju. Dakujem za moznost zucastnit sa.

Milan Mačinga

unnamed 2

Zúčastnili sme sa seminára a bola som nadšená. Skvelý a obsiahly výklad, všetko zrozumiteľne vysvetlené, navyše milý a zábavný prístup. Mne na tomto systéme tréningu učarovala predovšetkým ochota psa vykonávať cviky s nadšením a čakať na ďalšie povely ako na splnený sen. Pes mi doteraz pracoval, ale preto, že musel. Teraz sa snažíme o to, aby pracoval preto, že chce. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú radi svojho psa a chcú od neho, aby podával hocijaký výkon. Či už to sú psí športovci smerujúci na vrchol alebo len spoločníci smerujúci na gauč 👍🙂

Eva Zuckerová

unnamed 3

Loňského roku jsem se zúčastnil dvou seminářů, které Martin pořádal v Praze, v ZKO Braník. Již na těchto dvou seminářích mi bylo jasné, že systém tréninku, který Martin představuje, se podstatně liší od těch, které jsou dostupné na většině ZKO. Díky informacím, které Martin nabízí, jsem si konečně začal rozumět se svým zdánlivě "svéhlavým" psem a prohloubili jsme náš vztah. Proto jsem si nemohl nechat ujít další seminář. Stejně jako na předchozích dvou jsem získal velké množství důležitých a zajímavých informací a užil si skvělou atmosféru, kterou jsme všichni společně vytvořili. Martin vysvětluje naprosto srozumitelně, mnohdy z několika úhlů pohledu. Doporučuji každému, kdo se nespokojí s málem a chce se se svým psem posunout dál. Martine, ještě jednou díky moc a těším se na pokračování...

Michal Marek

unnamed 4

Martin ďakujem za plnohodnotný seminár, ktorý bol na špičkovej úrovni 👍. Veľmi dobre sa ťa počúvalo a malo to hlavu a pätu 😉. Bolo v ňom veľké množstvo informácii pre laika ako aj pre skúseného kynológa. Výcvikový systém je veľmi prepracovaný, s niektorými čiastkovými metódami pracujem aj ja, ale vďaka tebe si mi vytvoril veľmi ucelený súbor, ktorý budem vedieť zakomponovať hlavne do športovej kynológie.

Kirka - Výcvik psov

unnamed 5

Veľké ďakujem, za seminár plný nových poznatkov a skúseností.Dostala som odpovede,ktoré som potrebovala vedieť a tak všetko pekne do seba zapadlo a veci zrazu dávali zmysel.Dovolim si povedať,že zatiaľ nikto nevymyslel lepší systém ako je NePoPo,pretože to nie je len o vycviku,ale,aj o tom,ako pes rozmýšľa. Martine,som rada,že som ťa mohla spoznať,ešte raz veľká vďaka a teším sa na ďalší seminár😊.

Renata Orlovská

unnamed 6

Zúčastnila jsem se semináře a hodnotím jen pozitivně. Dozvěděla jsem se spoustu nových a smysluplných poznatků, které jistě využiji ve výcviku. Vše čemu jsem dosud nerozuměla bylo pěkně vysvětleno a konečně všechno dává smysl. A určitě se ještě někdy podobné akce zúčastním. 😉

Slavomíra Pipasíková

Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.

Charles Farrar Browne

Americký spisovatel

Často kladené otázky

Nejčastější otázky k organizaci NePoPo® semináře.

nepopo black 0250

Cena semináře je stanovena sazbou za den. Každá země má však sazbu jinou. K semináři je třeba ještě započítat náklady za dopravu, ubytování a stravu lektora. Pro přesnou cenu nás prosím kontaktujte.

Pro cvičící dvojice je limit 12 týmů (pes a psovod). Pro diváky je kapacita neomezená, daná z pravidla možností lokality.

NePoPo® seminář z pravidla trvá dva dny (9-17:00). Může však být i po dohodě kratší nebo delší.

Ano, v minulosti jsme dělali semináře o motivaci, problémovém chování, pachových prací a mnohé další. V případě zájmu nás kontaktujte.

Nikoliv. Toto je kompletně v režii organizátora, stejně jako kapacita.

Ano, tyto semináře poskytujeme zdarma. V případě zájmu nás kontaktujte.

Prostor pro teorii (může být i venku), prostor pro praktický výcvik.