Martin Laco – NePoPo® Gold Multipricator

Online vzdělávání

"Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.“ - Jan Werich

Máme doma štěně

Máte doma štěně a potřebujete s ním poradit?​Jak naučit čůrání venku, Jak na kousání během hry, Jak seznamovat psa s lidmi, Jak psa socializovat, Jak na skákání, Jak být doma sám, Jak seznamovat psa s jinými psy, Jak na přivolání, Jak pracovat s vodítkem, Vaše otázky a mnoho dalšího. Co budete po absolvování semináře vědět?
  • Jak na výchovu štěněte
  • Socializace štěněte
  • Jak nastavovat hranice ve výchově
  • Jak budovat samostatnost
  • Základní cviky pro štěně (přivolání, chůze na vodítku)

Výhody

Obsah

5 hodin
Začátečník
 Martin Laco
Martin Laco
NePoPo® Instructor

"Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý."

690  1 year of access
0%

Hodnocení tohoto kurzu

Co říkají studenti našich online kurzů?

Nakolko som zo Slovenska, tak mne táto forma maximálne vyhovuje. Absolvoval som uz pár seminárov aj v Cechách, no vidy je to vhladom na vidialenost dost vycerpávajúce. Vela veci z webinára som poznal uz predtým, no v kazdom z smych vstupov prisla minimálne jedna informácia ktorá bola pre mña klúcová a pine ovplivnila môj pohlad na tréning. Najdôlezitejsie vsak je, ze sa to vetko okamzite zacalo odzrkadlovat aj na vykone mojich psov. Za mña teda super a velká vdaka.

Marcel Matušák

Chci ti poděkovat za tento kurz. Díky tomuto on-line semináři jsem konečně pochopila to správné použití EVO a rozhodla se pro EVO od Martin Systém. Moje volba byla správná, protože ted už vidim výhody a hlavně výsledky pri používání tohoto obojku. Takže ještě jednou dekuji.

Ivet Nováčková

Pred viac ako mesiacom som si od Vás zakúpil niekol'ko seminárov a nedá mi neposlat Vám vysledok - pred pár tyzdñami sme cvicili tak, ze aj bravcové karé nebolo dost dobrý motivaný nástroj. Kazdy deñ si dookola pústam vase videá zo zakúpených seminárov a stále tam nachádzam nieco nové. Po tom co som v' daka Vám objavil NePoPo sme zacali úpIne od zaciatku (food drive, motivaný box - u nás plastová prepravka, shaping a tu je vysledok za posledné 4 týzdne. NePoPo je skvely ucelený systém a musím povedat, ze som z neho nadsený. Vdaka za inspiráciu a prajem Vám vela takto spokojných klientov !!!

Robert Mráz