Martin Laco – NePoPo® Gold Multipricator

Online vzdělávání

"Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.“ - Jan Werich

Jak naučit chůzi na vodítku

Trápí Vás chůze na vodítku? Rady jako zastavování, otáčení se a podobné nefungují? Máme lekci přímo pro vás. Nejen, že se dozvíte, proč laické rady nefungují, ale především Vás naučíme, jak chůzi na vodítku vyřešit k vaší spokojenosti. Co budete po absolvování semináře vědět?
  • Jak naučit chůzi na vodítku
  • Jak posilovat chůzi na vodítku
  • Korekce pro chůzi na vodítku
  • Moderní použití EO
  • Chyby v práci s vodítkem

Výhody

Obsah

78 minut
Začátečník
 Martin Laco
Martin Laco
NePoPo® Instructor

"Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý."

490  1 year of access
0%

Hodnocení tohoto kurzu

Co říkají studenti našich online kurzů?

Nakolko som zo Slovenska, tak mne táto forma maximálne vyhovuje. Absolvoval som uz pár seminárov aj v Cechách, no vidy je to vhladom na vidialenost dost vycerpávajúce. Vela veci z webinára som poznal uz predtým, no v kazdom z smych vstupov prisla minimálne jedna informácia ktorá bola pre mña klúcová a pine ovplivnila môj pohlad na tréning. Najdôlezitejsie vsak je, ze sa to vetko okamzite zacalo odzrkadlovat aj na vykone mojich psov. Za mña teda super a velká vdaka.

Marcel Matušák

Chci ti poděkovat za tento kurz. Díky tomuto on-line semináři jsem konečně pochopila to správné použití EVO a rozhodla se pro EVO od Martin Systém. Moje volba byla správná, protože ted už vidim výhody a hlavně výsledky pri používání tohoto obojku. Takže ještě jednou dekuji.

Ivet Nováčková

Pred viac ako mesiacom som si od Vás zakúpil niekol'ko seminárov a nedá mi neposlat Vám vysledok - pred pár tyzdñami sme cvicili tak, ze aj bravcové karé nebolo dost dobrý motivaný nástroj. Kazdy deñ si dookola pústam vase videá zo zakúpených seminárov a stále tam nachádzam nieco nové. Po tom co som v' daka Vám objavil NePoPo sme zacali úpIne od zaciatku (food drive, motivaný box - u nás plastová prepravka, shaping a tu je vysledok za posledné 4 týzdne. NePoPo je skvely ucelený systém a musím povedat, ze som z neho nadsený. Vdaka za inspiráciu a prajem Vám vela takto spokojných klientov !!!

Robert Mráz