Martin Laco – NePoPo® Gold Multipricator

Online vzdělávání

"Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.“ - Jan Werich

Aport

NePoPo® Aport: V NePoPo® je aport shapovaný a tzv. skládaný odzadu. Pes si tedy myslí, že on sám celý cvik vymyslel. Jaká je výhoda použití shapovaného aportu? Jak na překusování? Jak na techniku držení? Jak na pouštění? Jak na rychlé a přesné přinášení? To vše bude součástí webináře.

Výhody

Obsah

71 minut
Pokročilý
 Martin Laco
Martin Laco
NePoPo® Instructor

"Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý."

490  1 year of access
0%

Hodnocení tohoto kurzu

Co říkají studenti našich online kurzů?

Nakolko som zo Slovenska, tak mne táto forma maximálne vyhovuje. Absolvoval som uz pár seminárov aj v Cechách, no vidy je to vhladom na vidialenost dost vycerpávajúce. Vela veci z webinára som poznal uz predtým, no v kazdom z smych vstupov prisla minimálne jedna informácia ktorá bola pre mña klúcová a pine ovplivnila môj pohlad na tréning. Najdôlezitejsie vsak je, ze sa to vetko okamzite zacalo odzrkadlovat aj na vykone mojich psov. Za mña teda super a velká vdaka.

Marcel Matušák

Chci ti poděkovat za tento kurz. Díky tomuto on-line semináři jsem konečně pochopila to správné použití EVO a rozhodla se pro EVO od Martin Systém. Moje volba byla správná, protože ted už vidim výhody a hlavně výsledky pri používání tohoto obojku. Takže ještě jednou dekuji.

Ivet Nováčková

Pred viac ako mesiacom som si od Vás zakúpil niekol'ko seminárov a nedá mi neposlat Vám vysledok - pred pár tyzdñami sme cvicili tak, ze aj bravcové karé nebolo dost dobrý motivaný nástroj. Kazdy deñ si dookola pústam vase videá zo zakúpených seminárov a stále tam nachádzam nieco nové. Po tom co som v' daka Vám objavil NePoPo sme zacali úpIne od zaciatku (food drive, motivaný box - u nás plastová prepravka, shaping a tu je vysledok za posledné 4 týzdne. NePoPo je skvely ucelený systém a musím povedat, ze som z neho nadsený. Vdaka za inspiráciu a prajem Vám vela takto spokojných klientov !!!

Robert Mráz